Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 220

23 Maj 16:22 ,

Benz c 220

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 19:13 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 16:59 ,

BMW 320 dizel

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 19:03 ,

BMW 320d motor 2 nafte automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 11:57 ,

Okazio- shitet BMW serie 3

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 12:23 ,

Shitet Benz

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 19:12 ,

BMW seria 3 super gjendje

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 01:21 ,

Bmw seria 1 220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 01:09 ,

Bmw seria 1

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 22:56 ,

shitet/ndrohet

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 11:46 ,

Bmw 320

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 14:19 ,

BMW 220

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 12:45 ,

BMW 220 dizel

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 14:37 ,

bmw 200 benzine super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 22:10 ,

Okazion

580 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Dhj 09:54 ,

BMW 320 -01

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim