Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 218

05 Dhj 22:42 ,

Bliiiiiii

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:00 ,

BMW 218 benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 16:44 ,

Shitet Bmw

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:17 ,

BMW 218 -98

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim