Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | Seri 1 M Coupé

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW Seri 1 M Coupé | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:44 ,

SHITET KS CYCLING BICIKLET GJERMANE 27*

300 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 23:41 ,

Instagram 7500 follow

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 09:36 ,

Shitet BMW

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:08 ,

Instagram 7k follow per biznes 100% shqiptar

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 22:09 ,

Nderrohet okazion 400

400 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 14:36 ,

SHITET+MUNDESI NDRRIMI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 14:23 ,

SHITET+MUNDESI NDRRIMI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 12:59 ,

Okazion

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 21:40 ,

Shitet Toka 750m2 me letrra te rregullta

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 08:09 ,

Bmw

3 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 13:49 ,

Shitet BMW 8000 euro

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 14:35 ,

Makine

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 09:27 ,

BMW SERIA 3 2,0 NAFTE

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 19:38 ,

BMV seria 1

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 01:51 ,

Bmw compakt

1 100 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 04:28 ,

Bmw compakt

1 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 19:33 ,

OKAZION Shitet BMW seria 1

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 21:56 ,

Shitet per arsye mos pordorimi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 20:40 ,

Shitet Bmw seria 1

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 20:08 ,

Shitet Bmw kupe

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 11:30 ,

BMW seria 1

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 10:47 ,

SHITET BMW SERIE 1

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 18:38 ,

BmW seria 1 1.9 naft

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Maj 10:28 ,

BMW Seria 1 Coupe

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 20:21 ,

SHITET GOMONE ME GJITHE KARREL

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 12:13 ,

BMW seria 1 coupe

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 16:17 ,

BMW seri 1 M Coupe dizel

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 09:44 ,

Okazion 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 00:26 ,

BMW SERIA 1

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:53 ,

bmw seria 1

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 18:12 ,

BMW serie 1 benzin

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 15:25 ,

BMW seri 1 M Coupe dizel

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 10:36 ,

Bmw

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 13:01 ,

Bmw seria 1

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 19:05 ,

Shitet bmw seria 1 okazion

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:27 ,

Shiten

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 01:46 ,

U SHÍT “BMW Seria1 2008”

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 01:32 ,

ShItet BMW seria 1

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 09:39 ,

Bmw seria 1 kabriole

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 12:17 ,

Bmw seria 1

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 09:24 ,

Bmw

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 11:32 ,

Bmw seria 1

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:01 ,

Shitet Bmw seria 1 kabriolet

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 11:05 ,

Bmw Seria 1 Okazion!!

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 13:04 ,

Okazoooooooooon

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 14:41 ,

Bmw seria 1

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 07:40 ,

Bmw seria 1 2.0 gaz benzine look m

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 16:01 ,

Bmv

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 12:09 ,

Bmw

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 15:20 ,

Shitet dhe nderohet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW Seri 1 M Coupé | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione