Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 135

19 Pri 15:32 ,

BMW 135 benzin

3 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 15:24 ,

bmw

3 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Dhj 15:55 ,

BMW 135 -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim