Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 125

25 Tet 14:17 ,

blejm makina per skrap

500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Sht 17:04 ,

Shiten vegla palestre

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 09:09 ,

Kerkohet Agjent Shitjesh Direkte me eksperience

70 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 15:30 ,

Shitet BMW

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 15:54 ,

Kerkoj Te blej makina

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 14:21 ,

BMW

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 20:45 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 14:07 ,

BMW

1 899 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Shk 20:02 ,

Kasetofon Audio Media

120 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 20:57 ,

BMW 525 dizel -98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim