Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 120

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW 120 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:48 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:45 ,

Shitete

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

Shitje BMW seria1

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:03 Dyqani ,

BMW 120, VITI 2004, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:10 ,

Bmv Seria 1 ✅❌Manuale ❌ prefekte ❌❌����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 Dyqani ,

BMW 120d

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:08 ,

BMW Seria 1 120D

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:31 ,

BMW 120 AUTOMAT BENZIN+GAZ

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 ,

SHITE BMW SERIA 1 AUTOMAT DIESEL

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:34 ,

Okazion BMW e sapo ardhur, me te gjitha dokumentat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:02 ,

BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:55 ,

bmw seria 1 2.0 disel 2007 automatik espo targuar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 ,

Bmw 120 -07 okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:07 ,

BMW 120

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 ,

��Bmv Seria 1 1.6 Benzin 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:18 ,

BMW Serie 1•Viti 2006•2.0 Naft•Manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:46 ,

��BMW Seria-1, 118D, AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:09 ,

Shitet Bmw seria 1 me targa italiane

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 10:12 ,

Bmw 120

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 20:15 Dyqani ,

SHITUR⛔️PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSJT

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 13:11 ,

bmw seia 1

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 08:44 Dyqani ,

Bmw 120 seria 1 Automatike

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:56 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 20:42 ,

OKAZION BMW Seria 1

4 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 18:19 ,

BMW 120d

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 17:37 ,

Shitet bmw seria 1 120d

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 13:59 ,

BMW 120

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:50 ,

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 12:14 ,

Bmw 120 Sapo ardhur nga zvicrra

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 09:46 ,

BMV/120

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 22:03 ,

Bmw Seria 1 120d

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Shk 13:09 ,

Shitet Bmw 120d Mpacket

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 08:05 ,

Okazion

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 23:18 ,

BMW SERIA 1 120d

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 23:05 ,

BMW Seria 1 120D 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 22:41 ,

BMW Okazionn

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 16:09 ,

Bmw seria 1 2.0 naft super gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 11:06 ,

Bmw seria 1

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 10:54 ,

Bmw seria 1 super gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 06:56 ,

Bmw 120D

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 23:40 ,

BMW SERIA 1

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 22:57 ,

Shite BMW seria 1, 3800 euro

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Shk 14:57 ,

BMW SERIA 1 M NDERRIMI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 14:04 ,

Bmw Okazion !!!

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 22:54 ,

Bmw 120d Cabrio

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 16:55 ,

SHITET BMV 120 D Seria 1 - 2.0 Diesel 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 19:30 ,

BMW serie 1 2.0 naft

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 17:48 ,

Bmw ///Seria 1 ///

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW 120 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim