Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 118

Dje 23:37 Dyqani ,

BMW Seria 1 Model 118D Kamjo Automatike Vitit 2008

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:27 Dyqani ,

BMW 118, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:27 Dyqani ,

BMW 118, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:31 ,

Bmw seria1 2005 Automat 118 benzine+gaz

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 21:52 Dyqani ,

❌U SHIT❌

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 14:35 Dyqani ,

Bmw Seria 1 Naft 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:32 Dyqani ,

U SHIT! BMW SERIA 1 118D 2.0 SPORT EDITION 2012

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 18:26 ,

BMW 118 dizel

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 17:24 ,

BMW 118d -06

7 989 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:54 ,

BMW 118D 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim