Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | 114

Sot 14:27 ,

Shiten stola shtange

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 12:37 ,

shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 19:53 ,

Kerkohet punetor

16 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 12:34 ,

Tapiceri makinash Tirane

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 14:38 ,

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 23:57 ,

KERKOI NUSE

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 17:00 ,

bmw

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Pri 16:29 ,

Makina me qera!!!! Vazhduan Oferta Oferta

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 12:53 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 20:29 ,

BMW 114 dizel

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 12:51 ,

Rover 75

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 04:49 ,

blej katalizator te veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 11:32 ,

BMW 1997 1200€

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Gush 11:47 ,

Disqe

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 11:20 ,

Shitet

80 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 16:04 ,

makina shitet per arsye emigrimi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 18:30 ,

Mini cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 23:47 ,

Blejme Makina.Automat Diesel 4p

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 15:17 ,

Rrimoqe makine

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 10:43 ,

bmw x5

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 17:51 ,

Makina

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 19:32 ,

gjenerator

1 000 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim