Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | Z3 M

12 Shk 19:55 ,

Bmw Z3 Cabrio����������������

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 19:55 ,

BMw Z3 cabrio targa CH��������������������

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Jan 17:11 ,

BMW Cabriolet Z3

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Sht 12:27 ,

BMW X3

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 19:05 ,

Bmw x3 2013

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim