Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | X5 M

11 Shk 10:14 ,

Okazion Bmw x5

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 12:59 ,

BMW X5M

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 18:45 ,

BMW X5 dizel

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 12:17 ,

First Car Rent MAKINA ME QIRA

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Dhj 18:29 ,

Bmw

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim