Delvinë | Automjete | Makina | BMW | X5 M

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:11 ,

Ndrrim i mundshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:46 ,

SHITEN UNAZA KROMI KILOMETRAZH PER BMW E53,E39,E46

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 ,

Okazion Bmw x5 3.0 nafte mundesi nderrimi

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 ,

Bmw X5 3.5 Twin Power Turbo LOOK M Super Full

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:26 ,

BMW X5M Xdrive 350D 2010 pa takse lluksi

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:34 ,

BMW X5 2016

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 11:21 ,

Shitet ose nderrohet BMW x5 3.0 nafte

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:12 ,

Okazjon

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 14:34 ,

Shitet okazjon

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 02:18 ,

BMW X5

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim