Tiranë | Automjete | Makina | Audi

RS-modele , 18
S-modele , 163
TT , 95
100 , 10
200 , 6
80 , 50
90 , 4
A1 , 16
A2 , 96
A3 , 1650
A4 , 3269
A5 , 320
A6 , 2072
A7 , 159
A8 , 548
Allroad , 36
Cabriolet , 5
Coupé , 1
Q3 , 41
Q5 , 147
Q7 , 323
QUATTRO , 8
R8 , 6
RS7 , 1
S1 , 1
S7 , 6
04 Qer 19:33
Linku:
,

Shitet AUDI Q7

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:48
Linku:
Dyqani ,

AUDI A6 S-LINE, VITI 2015, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:52
Linku:
,

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT -2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:44
Linku:
,

AUDI A6 2.7TDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:02
Linku:
,

OKAZION!! Audi Q5, 3.0 TDI QUATTRO

12 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:15 ,

A6-3.0 TDI S-LINE— 07—AUTOMAT-XHAMA TE ZINJ

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02
Linku:
,

OKAZION!! Audi Q5, 3.0 TDI QUATTRO

12 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:48 ,

Audi A4

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:48 ,

SAPO ARDHUR - AUDI Q5 - PANORAMA - S LINE - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:43 Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK,2.0 NAFTE,2009,AUTOMAT.7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 Dyqani ,

AUDI A3,2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,8400 EURO

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:19 ,

Audi A4 1.9 tdi OKAZION !!!!!!!!!

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

�������� AUDI A6 AVANT 2.0 TDI AUTOMAT V.P 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 ,

Audi A3 S-tronic 2.0TDI 2010. SUPER CMIM

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:09 ,

SHITET DHE NDERROHET AUDI A6

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim