Tiranë | Automjete | Makina | Audi

RS-modele , 29
S-modele , 204
TT , 107
100 , 12
200 , 11
80 , 48
90 , 5
A1 , 23
A2 , 120
A3 , 2121
A4 , 4015
A5 , 464
A6 , 2551
A7 , 216
A8 , 694
Allroad , 47
Cabriolet , 10
Coupé , 2
Q3 , 49
Q5 , 197
Q7 , 393
QUATTRO , 9
R8 , 7
RS7 , 3
S1 , 1
S7 , 8
SQ5 , 5
V8 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Shk 22:34
Linku:
,

Audi A4 2011 Nafte Look S4

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet AUDI A6

450 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:15
Linku:
,

SUPER AUDI A8 2011 OKAZION

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:37
Linku:
Dyqani ,

AUDI A4, VITI 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Shk 15:19
Linku:
,

Audi A6 competition

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 02:25 ,

OLAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:06 ,

Audi Q7 S-Line Fabrike 3.0 Nafte

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:05 ,

Audi A7 3.0 NAFTE QUATTRO

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

AUDI A3 - SPORTBACK - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:24 Dyqani ,

Shitet Audi Q7 S line 3.0 Diesel me 7 vende

7 830 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:21
Linku:
,

AUDI A6 MATRIX, VITI 2014, AUTOMAT, FULL OPTION, 2.0 DIESEL

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:18
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 ,

Shitet Audi Q3, viti 2012, Automat, S-Tronic

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:07 ,

⚡⚡Audi A4⚡⚡

9 500 EUR

Dje 23:55 ,

Audi Q7 2008 (Full Option)

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:52 ,

Audi A3 ��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:44 ,

Shitet&Nderrohet Audi A4 2.0 Benzine Quattro 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:35 ,

Audi Q7 S-Line 3.0 Nafte Quattro 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:26 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

RS6 580HP BITURBO ME E SHPEJTA CASH+NDERRIM

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:14 ,

AUDI A8 QUATTRO(3.0 nafte) 2011 ��%�� ��super mjet

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

��OKAZION�� AUDI S8 5.2FSI V10 ORIGJINALE dhe NDROHET+-

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:59 ,

Audi a3 1.9 Tdi

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Shitet Audi A6 S LINE e vitit 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

OKAZION AUDI A3 1.6 BENZIN AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:23 ,

Okazion Audi A7 2012

185 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:22 ,

Audi A3 2011 automat S-line

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:22 ,

Audi A3 2012 Premium Plus

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:17 ,

Shitet ose Nderrohet Audi A7 2013 SLINE 3.0 Supercharged

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:12 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik,

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:10 ,

AUDI A4 QUATTRO ,2.0 L,Viti 2009 ,FULL+PASTER!

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46
Linku:
,

AUDI Q7 S'LINE BENZINE 3.0 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:41 ,

Audi A6

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:37 ,

Audi A4

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:32 ,

Audi A7 S-Line Prestige 2016, TDI 3.0 quattro.

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 21:32 Dyqani ,

SHITET AUDI Q7 3.0 TDI S-LINE QUATTRO FULL OPTIONS!!!

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:32 Dyqani ,

OKAZION AUDI S8 5.2FSI V10 FULL OPTIONS!!!

13 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

Audi A3 sportback S-Line fabrike VP fundi 2007

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:26 ,

SHITET AUDI A6 2.7TDI AVANT,RS6 FULL LED Viti 2009.

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

SHITET AUDI A3 AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:24 ,

Audi a4

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 ,

Audi A7 3.0 Diesel -15

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:21 ,

Audi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:20 ,

Shitet makine

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:18 ,

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 2011 - ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 ,

Shes makinen

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

AUDI A6 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:09 Dyqani ,

AUDI A4,2.0 TFSI,AUTOMAT,2011,QUATTRO 7900 EURO

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim