Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi

RS-modele , 62
S-modele , 400
TT , 167
100 , 36
200 , 38
80 , 176
90 , 11
A1 , 49
A2 , 239
A3 , 4827
A4 , 9096
A5 , 1034
A6 , 5376
A7 , 323
A8 , 1291
Allroad , 103
Cabriolet , 21
Coupé , 4
Q3 , 69
Q5 , 362
Q7 , 781
QUATTRO , 21
R8 , 9
RS7 , 6
RSQ3 , 1
S1 , 1
S7 , 10
SQ5 , 7
V8 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Audi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 15:19
Linku:
,

Audi A6 competition

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Audi A6

740 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:52
Linku:
,

Audi A8 L - Quattro - 3.0

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53
Linku:
,

Audi A8 L - Quattro - 3.0

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:33 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:33 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:30 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:48 ,

Audi A3 1.8t (180) benzin-gaz

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:25 ,

OLAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:06 ,

Audi Q7 S-Line Fabrike 3.0 Nafte

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:05 ,

Audi A7 3.0 NAFTE QUATTRO

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:57 ,

AUDI A4 SLINE 2012 AMERIKAN

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:46 ,

Shitet nderrohet audi a3 benzin gaz

1 399 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:07 ,

Shitet Audi A3

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:49 ,

OKAZION! shitet Audi A6

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:42 ,

AUDI A3 - SPORTBACK - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 ,

AUDI A3 VITI 2006 2.0 benzine gaz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 ,

audi a3 sportback 2.0 nafte 2006 nderrohet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:26 ,

audi a4 nafte 2.0 s line full nderrohet

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 Dyqani ,

Shitet Audi Q7 S line 3.0 Diesel me 7 vende

7 830 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:21
Linku:
,

AUDI A6 MATRIX, VITI 2014, AUTOMAT, FULL OPTION, 2.0 DIESEL

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:18
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 ,

Shitet Audi Q3, viti 2012, Automat, S-Tronic

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:07 ,

⚡⚡Audi A4⚡⚡

9 500 EUR

Dje 23:57 ,

Audi A3 sport back, 1.9 naft 2007, i sapoardhur me dogan

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 ,

Audi Q7 2008 (Full Option)

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:52 ,

Audi A3 ��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:49
Linku:
,

Audi A4 S-line 2009 okazion

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Kambio Automatike

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46 ,

Blej Makina gjitha Llojet �� KESH �� 068 53 54 949

10 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:44 ,

Shitet&Nderrohet Audi A4 2.0 Benzine Quattro 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:39 ,

A6 2013 3.0TFSI

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

Audi Q7 S-Line 3.0 Nafte Quattro 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:34 ,

Audi A4 2.0 Benzine Quattro Viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:31 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Dyqani ,

Audi A4 2006 2.0 Naftë Automat

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 ,

RS6 580HP BITURBO ME E SHPEJTA CASH+NDERRIM

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:14 ,

AUDI A8 QUATTRO(3.0 nafte) 2011 ��%�� ��super mjet

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

Okazion

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

��OKAZION�� AUDI S8 5.2FSI V10 ORIGJINALE dhe NDROHET+-

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:00 ,

Audi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:59 ,

Audi a3 1.9 Tdi

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

SHITET AUDI A6 S-Line 2007, 2.7 nafte FULL OPSION

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0 TDI (nafte) *AVANT* 187.000 KM❌

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 ,

Shitet Audi A4 1.9 tdi viti 1996 1800 euro I diskutueshem

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

Audi A3 2.0 TFSI Sportback Automat 200hp

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim