Tepelenë | Automjete | Makina | Audi | TT

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 21:04 Dyqani ,

AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 ,

Audi TTS Line

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 ,

Shitet ose nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 15:56 ,

Audi TT 1.8 TURBO benzin/gaz nderrohet

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 21:01 ,

OKAZION AUDI TTS QUATTRO FULL !!! NDERRIM !!!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 16:10 ,

Audi TT

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 22:02 ,

Audi TT RS shitet dhe nderohet me benz.

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 22:56 ,

Audi TT Coupe 2.0 TDI DPF quattro

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 22:09 ,

Shes ndroj Audi TT

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 18:41 ,

Audi TT

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim