Delvinë | Automjete | Makina | Audi | S-modele

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 17:49 ,

Okazion.Audi s6 4.2 benzine 340 hp.nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:19 ,

Audi S3 0682045781

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

AUDI S8 5.2L -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:26 ,

AUDI S8 4.0L 2012 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:17 ,

Quatro 2.0 benzine Audi S3

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:08 ,

OKAZIONNN AUDI S4 quattro 333 hp

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 21:08 ,

Audi s8 2014

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 18:44 Dyqani ,

AUDI S8-5.2 V10 Benzin QUATRO-2007-S8 origjinal

11 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 17:44 ,

SUPER OKAZION AUDI S8 L

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 16:39 ,

Audi S3, 285cv . Shitet ose nderrohet!!

17 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim