Bulqizë | Automjete | Makina | Audi | S-modele

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 21:07 ,

AUDI S8 5.2L -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:07 ,

AUDI S8 4.0L 2012 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:06 ,

Quatro 2.0 benzine Audi S3

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:14 ,

OKAZIONNN AUDI S4 quattro 333 hp

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:47 ,

Audi S3 0682045781

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

Shitet audi s4 2.7 biturbo 300hp

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

Audi S3 ne gjendje te perkryer 280hp

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:32 Dyqani ,

Audi S4 AVANT (S origjinal)-3.0 Benzin V6T-PANORAM

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:44 ,

Shes/nderrim +\-

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 14:51 ,

Audi s8

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim