Pogradec | Automjete | Makina | Audi | S4 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 16:42 Makina , Elbasan

OKAZIONNN AUDI S4 quattro 333 hp

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:31 Makina , Tiranë

Audi S4 Avant 4.2 automatike benzine

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 Makina , Tiranë

AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,18.500 EURO

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:08 Makina , Fier

Audi S4 3.0T // 2010

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:05 Makina , Tiranë

AUDI S4 (ORIGJINAL) 3.0T,VITI 2010

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:31 Makina , Tiranë

Shitet audi s4 2.7 biturbo 300hp

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 19:25 Makina , Tiranë

Audi A4 SLine

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 10:56 Makina , Shkodër

Shitet, ndrrohet Audi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Nën 11:18 Makina , Vlorë

Audi S4 Bi Turbo

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 16:48 Makina , Tiranë

Audi S4 S-tronic

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim