Lezhë | Automjete | Makina | Audi | S4

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 18:19 ,

Audi S4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:46 Dyqani ,

AUDI S4,3.0 TFSI (400PS),2010,AUTOMAT,18.000 EURO

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:57 ,

OKAZION AUDI S4 quattro 333 hp

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:40 ,

Shitet audi s4 2.7 biturbo 300hp

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:19 ,

Shitet audi a4

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 16:04 ,

Audi S4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 09:27 ,

OKAZION AUDI S4 450 kuaj fuqi

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 04:25 ,

2011 Audi S4 3.0 Benzine

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 20:28 ,

AUDI S4 (ORIGJINAL) 3.0T,VITI 2010

15 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 22:43 ,

Okazion!!!!!!!Audi s4 2.0 nafte 2008

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim