Delvinë | Automjete | Makina | Audi | S4

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:21 ,

OKAZIONNN AUDI S4 quattro 333 hp

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:32 Dyqani ,

Audi S4 AVANT (S origjinal)-3.0 Benzin V6T-PANORAM

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 09:24 ,

Shitet audi s4 2.7 biturbo 300hp

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 19:27 ,

AUDI S4 (ORIGJINAL) 3.0T,VITI 2010

15 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 20:25 ,

Audi A4 SLine

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 16:31 ,

Audi S4 Avant 4.2 automatike benzine

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 23:01 ,

Super OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 18:06 ,

Audi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 08:56 ,

nderrohet Audi a4 sline

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 21:03 ,

Nderrohet Audi

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim