Vlorë | Automjete | Makina | Audi | S3

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:56 ,

Quatro 2.0 benzine Audi S3

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:28 ,

Audi S3 ne gjendje te perkryer 280hp

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:54 ,

Okazjon audi automat

470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 19:21 ,

AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

6 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 12:56 ,

Audi S3 stage 1 280 hp edhe nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 19:47 ,

Audi A3 sline sportbeg ,viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 11:00 ,

Audi s3

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 21:07 ,

AUDI A3 S-LINE

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 11:24 ,

OKAZION Super gjendje ��✅��

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 19:41 ,

audi a3

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim