Tiranë | Automjete | Makina | Audi | RS-modele

RS2 , 1
RS3 , 3
RS4 , 5
RS5 , 5
RS6 , 7
Dje 21:57 ,

Shitet Audi S-line i sapo ardhur

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Qer 15:38 ,

Gps Per Makina Dhe Motorra

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 15:34 ,

Gps Per Makina Dhe Motorra

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 03:59 ,

shes makinë

100 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 12:34 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 10:21 ,

GOMMA REZERV 2 cop

111 111 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 17:53 ,

OKAZION Audi A5 2008 FULL FULL

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 15:28 ,

AUDI RS6

80 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 21:05 ,

Audi a6 s

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Nën 19:13 ,

Shitet Audi RS5

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Tet 06:52 ,

AUDI RS6 5.0TFSI V10 PA TARGA

24 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 17:14 ,

Audi RS3 dizel

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 11:02 ,

KERKOJ MOTOR PER AUDI RS6 4.0 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 19:35 ,

audi a6

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 19:46 ,

audi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 19:42 ,

shqiptare

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 21:16 ,

audi rs4 4x4 1.8 t

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 18:53 ,

Audi RS6 quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Sht 11:00 ,

Rs4

24 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Sht 14:17 ,

Audi RS4 -06

26 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Sht 11:55 ,

Shitet

26 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim