Kurbin | Automjete | Makina | Audi | RS-modele

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 21:56 ,

RS6 5.0 TFSI V10 580HP QUATTRO PERFEKT OKAZION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:36 ,

AUDI RS3 Sportback 2.5 TFSI QUATTRO S-tronic 340 PS PA DOGAN

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 Dyqani ,

Ne shitje Audi RS4 4.2 twin turbo 520hp

32 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Jan 17:02 ,

Audi Rs5

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 21:45 ,

AUDI RS3 Sportback 2.5 TFSI QUATTRO S-tronic 340 PS PA DOGAN

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 16:01 ,

Shitet Audi S4 naft 2 mishe letra prera shum e mbajtur

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 12:02 ,

AUDI A6 3.0 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 09:44 ,

Audi Rs6

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 00:48 ,

audi

52 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim