Lezhë | Automjete | Makina | Audi | RS3

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


13 Tet 17:32 ,

Kazan rakie

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Tet 22:08 ,

Audi S3

7 920 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 19:09 ,

Shesë Audi A3 2.0 TDI 16v 140ps manuell Dizell

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 22:20 ,

Full

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 17:14 ,

Audi RS3 dizel

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 19:46 ,

audi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 19:42 ,

shqiptare

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 18:21 ,

Audi a3 sport line

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 17:19 ,

AUDI S3 2011 2.0 TURBO AUTOMAT PANORAMA FULLLL

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 19:30 ,

AUDI S3 2011 2.0 TURBO SUPER PANORAMA I TARGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim