Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | RS3

05 Mar 19:09 ,

Shesë Audi A3 2.0 TDI 16v 140ps manuell Dizell

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 22:20 ,

Full

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 17:14 ,

Audi RS3 dizel

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 19:46 ,

audi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 19:42 ,

shqiptare

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 18:21 ,

Audi a3 sport line

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 17:19 ,

AUDI S3 2011 2.0 TURBO AUTOMAT PANORAMA FULLLL

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 19:30 ,

AUDI S3 2011 2.0 TURBO SUPER PANORAMA I TARGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim