Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | RS-modele

RS2 , 3
RS3 , 8
RS4 , 10
RS5 , 9
RS6 , 16
Sot 17:09 ,

Audi RS6 5.2 V10 Benzine Viti 2008 550 Hp

23 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:10 Dyqani ,

Okazion!Audi RS5 4.2 benzine 107Mije Km!2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:57 ,

Shitet Audi S-line i sapo ardhur

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 15:43 ,

Audi RS6 v10 5.2 580 hp full full Okazionn

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 15:38 ,

Gps Per Makina Dhe Motorra

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 15:34 ,

Gps Per Makina Dhe Motorra

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 03:59 ,

shes makinë

100 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 19:09 ,

Shesë Audi A3 2.0 TDI 16v 140ps manuell Dizell

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 22:30 ,

Audi RS5 benzin

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Shk 14:23 ,

audi a3

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 14:23 ,

audi a3

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 12:34 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 10:21 ,

GOMMA REZERV 2 cop

111 111 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 16:37 ,

Audi quatro rs6 2.7 biturbo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 22:20 ,

Full

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 17:53 ,

OKAZION Audi A5 2008 FULL FULL

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 15:28 ,

AUDI RS6

80 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 21:05 ,

Audi a6 s

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Mar 22:52 ,

Fier

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 16:29 ,

Audi rs5 coupé

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 18:55 ,

shitet zetor TK 82 kuaj fuqi

100 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 18:44 ,

Audi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 19:13 ,

Shitet Audi RS5

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Tet 06:52 ,

AUDI RS6 5.0TFSI V10 PA TARGA

24 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:03 ,

audi A6 2.5 naft

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 17:14 ,

Audi RS3 dizel

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 11:02 ,

KERKOJ MOTOR PER AUDI RS6 4.0 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 01:35 ,

nderrohet me makin 6 1

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 19:35 ,

audi a6

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 22:42 ,

kam tjeter

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 19:46 ,

audi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 19:42 ,

shqiptare

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 12:18 ,

Audi RS4 4x4 okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Tet 21:16 ,

audi rs4 4x4 1.8 t

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 18:21 ,

Audi a3 sport line

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 17:19 ,

AUDI S3 2011 2.0 TURBO AUTOMAT PANORAMA FULLLL

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Pri 20:58 ,

shitet audi A6 S line 7500 euro

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:30 ,

AUDI S3 2011 2.0 TURBO SUPER PANORAMA I TARGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 21:38 ,

Audi rs5

39 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Mar 18:53 ,

Audi RS6 quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Nën 14:28 ,

AUDI RS4 4.2 BENZIN -07

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 11:00 ,

Rs4

24 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Sht 14:17 ,

Audi RS4 -06

26 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Sht 11:55 ,

Shitet

26 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Sht 11:43 ,

Audi A6 look rs6

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 19:41 ,

Audi A6 -05

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim