Lezhë | Automjete | Makina | Audi | QUATTRO

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


19 Nën 22:56 ,

pocer profesional

50 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 14:24 ,

shitet

250 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 17:14 ,

Audi 4x4

2 599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 09:11 ,

Audi 2004 4x4

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 00:13 ,

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 14:50 ,

Audi q7

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 23:15 ,

Shitet Audi A4 S line 4x4

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 10:17 ,

Audi a4 Quattro

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 14:47 ,

Audi 1.8 benzin quattro

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 13:08 ,

Fuqia matorrike. 250 V6

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim