Delvinë | Automjete | Makina | Audi | QUATTRO

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 18:06 ,

SUPER CMIM Audi Q7-S line full opsione

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 19:20 ,

Shitet Audi a6 quattro

6 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 00:13 ,

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 13:16 ,

Audi Quattro

1 111 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 14:50 ,

Audi q7

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 23:15 ,

Shitet Audi A4 S line 4x4

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 10:17 ,

Audi a4 Quattro

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 14:47 ,

Audi 1.8 benzin quattro

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 13:08 ,

Fuqia matorrike. 250 V6

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 18:09 ,

AUDI A6

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim