Bulqizë | Automjete | Makina | Audi | Q3

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 18:20 ,

Audi Q3, viti 2012, 2.0 nafte, Automat S-tronic

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:55 ,

SHITET AUDI Q3 2015

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 22:21 Dyqani ,

Auto Hafuzi - Audi Q3 2.0 TDI Quattro

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 09:19 ,

Shitet audi Q3 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 16:55 Dyqani ,

Audi Q3-2.0 Benzin TFSI QUATRO-PANORAMA-SAPO ARDHU

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 21:26 Dyqani ,

AUDI-Q3 2.0 TDI QUATTRO 2012 K.AUTOMATIKE

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 12:26 ,

Shitet per arsyje "krize ekonomike"

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 20:13 ,

audi q3

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 13:27 ,

Audi Q3 Okazion

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Mar 17:01 ,

Shitet Audi Q3 SLine2.0 nafte

21 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim