Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | Coupé

10 Korr 19:55 ,

Benc 190

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 07:56 ,

Shitet Audi ose Nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 20:02 ,

Shitet ose nderrohet

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 13:00 ,

U SHIT........Audi Coupe -90

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim