Tiranë | Automjete | Makina | Audi | Cabriolet

18 Pri 23:31 ,

Shitet nderrohet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 16:19 ,

Blej makina ne gjendje pune dhe per pjese kembimi.

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Shk 14:32 ,

Audi A4 kabriole

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 19:15 ,

A4

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 10:28 ,

Audi a4 Cabrio 2.5 Krah anglez

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim