Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | Cabriolet

03 Dhj 16:39 ,

nderrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 23:31 ,

Shitet nderrohet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 16:19 ,

Blej makina ne gjendje pune dhe per pjese kembimi.

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Dhj 19:27 ,

Shes audi

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 15:33 ,

Audi

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 17:40 ,

Audi a4 kabriole

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 20:59 ,

Audi A4 Cabriolet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 14:32 ,

Audi A4 kabriole

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 19:15 ,

A4

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 10:28 ,

Audi a4 Cabrio 2.5 Krah anglez

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Maj 18:10 ,

okazjon

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 16:03 ,

Audi cabriolet 1.8

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Korr 14:01 ,

Audi Cabriolet 1.8

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim