Bulqizë | Automjete | Makina | Audi | Allroad

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


17 Maj 22:36 ,

A6 Allroad

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 04:06 ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI QUATTRO

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 15:48 ,

Audi a4 allroad

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 15:19 ,

Audi A6 allroad 3.0 BiTdi

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 20:13 ,

Okazion Audi A6 Allroad 4x4 2.5 d

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 17:21 ,

Audi a6 allroad

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:04 ,

Audi a4 allroad

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 14:23 ,

audia3

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 15:55 ,

Audi A6 allroad

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:42 ,

Audi A6 allroad okaziioonnn 3.0 V6

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim