Bulqizë | Automjete | Makina | Audi | A8

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:39 ,

Audi A8 3.0 TDI

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:32 ,

SHITET AUDI A8

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:32 ,

SHITET AUDI A8 VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:14 ,

Okazion Audi A8 2012 17.900€*****

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

Okazion Audi L 4.2 naft super full

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 ,

Audi A8 dizel

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

AUDI R19 origjinal

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:17 ,

AUDI disqe R19 origjinal

750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:01 ,

AUDI A8, 3.0 Lungo, Viti 2014

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:50 ,

Audi A8 3.0 Quattro ABT (Full Option)

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim