Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 13:33 Makina , Fier

Audi A5-3.0 Diesel TDI QUATRO==LOOK RS5=6 MARSHA

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Makina , Lushnjë

Audi A5 S-Line 2.0 TDI

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

Audi A5 Sportback 2.0 TFSI S-Line Full Option!!!

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:31 Shitorja Makina , Tiranë

Audi A5-3.0 Diesel-AUTOMATIK-2007

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Audi a5 2.0 tdi automatik s’line 2011 me dogane

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:43 Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0 TFSI QUATTRO SLINE DRIVE SELECT

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:58 Shitorja Makina , Tiranë

AUDI A5 2.7TDI S Line -2008 Automat

9 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Makina , Durrës

AUDI A5 SPORTBACK 2.0 TDI FUNDI 2012

17 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Makina , Durrës

Audi A5 Sportback 3.0 TDI Quattro

15 800 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim