Delvinë | Automjete | Makina | Audi | A5

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 13:44 Dyqani ,

AUDI A5 QUATTRO,VITI 10/2010,AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:41 ,

Audi A5 Quattro S Line

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:39 ,

Audi A5 S-Line viti 2011 2.0 TFSI

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:30 ,

AUDI A5 S-LINE -11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:18 ,

AUDI A5 SPORTBACK 2.0 TDI FUNDI 2012

15 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

��AUDI A5 VITI 2012 AUTOMAT NAFT FULL!!!!

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Audi A5 2.7Tdi !! Shitet ose Nderrohet !

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

Audi A5

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:50 ,

Audi A5 sportback 1.8TFSI SUPER FULL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 Dyqani ,

Audi A5 2.0 TFSI...215 kf ..super gjendje ..

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim