Tiranë | Automjete | Makina | Audi | A4 | MerrJep

05 Tet 17:13 Makina , Tiranë

Audi A4 OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 17:05 Makina , Tiranë

Okazion!Audi a4

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 16:53 Makina , Tiranë

Okazion!Audi a4

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 16:53 Makina , Tiranë

audi a4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 16:53 Makina , Tiranë

audi

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 14:58 Makina , Tiranë

Audi a4 2.0 naft

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:14 Makina , Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 09:44 Makina , Tiranë

OKAZION: Shitet AUDI A4 Automat VETEM 250 mije km

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 19:39 Makina , Tiranë

Audi a4 2013 quatro 2.0 tfsi

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Tet 17:42 Makina , Tiranë

Audi a4 1.8 turbo benzin+gaz

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 16:42 Makina , Tiranë

audi a4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 12:21 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 12:21 Makina , Tiranë

Audi A4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 12:01 Makina , Tiranë

Audi A4 2008 2.0T

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 21:48 Makina , Tiranë

Audi S.line

9 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 21:00 Makina , Tiranë

Audi a4

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 19:32 Makina , Tiranë

Shitet audi a6 4x4 portobagazh automat nafte

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 15:59 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 Viti 2007 Automatike

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 17:55 Makina , Tiranë

Audi A4 2009 s-line

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 17:15 Makina , Tiranë

Audi A4 2019

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 15:03 Makina , Tiranë

Shitet audi a4 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 11:26 Makina , Tiranë

Blej audi dhe vw me letra dhe pa letra.

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 08:10 Makina , Tiranë

Audi a4 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 23:52 Makina , Tiranë

Shitet-Ndrrohet

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 16:51 Makina , Tiranë

Shitet Audi a4

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 14:29 Makina , Tiranë

OKAZION 5000€ (BENZIN-GAZ)

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 17:20 Makina , Tiranë

Super AUDI S- Line OKAZIIION

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 14:16 Makina , Tiranë

Audi a4 super

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 11:19 Makina , Tiranë

Audi A4 Sline

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 08:31 Makina , Tiranë

AUDI A4 1.9 TDI 2002

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 23:28 Makina , Tiranë

Okazion Audi a4 2.0 nafte automat 2007 okazoin

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 22:55 Makina , Tiranë

Audi A4 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 19:35 Makina , Tiranë

Audi A4 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:15 Makina , Tiranë

Audi A4 cabrio shitet nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:06 Makina , Tiranë

Audi A4 shutet ose Ndroget

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Sht 16:35 Makina , Tiranë

Shitet audi i sapoardhur

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 12:35 Makina , Tiranë

Shitet audi a4 viti 2014 2.0 nafte automat

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 08:04 Makina , Tiranë

Audi a4 2.0 nafte

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 19:14 Makina , Tiranë

Shes super audi

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 18:13 Makina , Tiranë

Okazion 2000 euro. Audi A4, 1,9 TDI, Nafte

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 16:41 Makina , Tiranë

Audi A4 mundesi dhe ndrrimi dhe gaz benzin

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 03:02 Makina , Tiranë

Super i mbajt Audi S -Line okaziiion !!!

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 23:14 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 20:21 Makina , Tiranë

Audi quattro

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 18:33 Makina , Tiranë

Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 12:40 Makina , Tiranë

shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 12:37 Makina , Tiranë

AUDI A4 AVANT

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 09:12 Makina , Tiranë

Audi A41.9 naft

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 20:29 Makina , Tiranë

Okazioon!!!

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 20:21 Makina , Tiranë

Audi A4 S

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim