Tiranë | Automjete | Makina | Audi | A3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A3 | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:27
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Audi A3

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 03:10 ,

Audi A3 ��

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:21
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 ,

Audi a3 1.9 letra te prera per nje vit

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

Audi A3 Panorama DSG TDI Sportback

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 ,

Audi A3 SLINE Panorama Sportback DSG

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

SHITET 0685530555

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:02 Dyqani ,

Audi A3 automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:54 ,

SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT VITI 2007 FULL

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:47 ,

Audi A3

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 Dyqani ,

AUDI A3 S-LINE, VITI 2010, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:33 ,

SHITET AUDI A3 AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:32 Dyqani ,

AUDI A3, VITI 11/2004, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:26 ,

AUDI A3-OKAZION(Shitet per arsye emigrimi)

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:19 Dyqani ,

Shitet Audi A3 2.0 automatik

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:58 ,

OKAZIIIIOOOONNNNNN vetem kte jav !!!!!!!!!

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 ,

Audi A3 2.0 Nafte 2004 Okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:44 ,

Shitet Audi A3 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 ,

Audi A3 2012 nafte full panorama

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:04 ,

Audi a3 s line fabrike automatik okazion!!

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:02 Dyqani ,

Audi A3 kamio Automatike

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:58 ,

Audi a3 1.4 benzin 2009 140kuaj 6+1marsha 5400euro

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:47 ,

Audi A3

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:43 ,

Okazion: Audi A3 Sportback viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:39 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 14 Euro Dita

14 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:20 Dyqani ,

AUDI A3 "S LINE" 2011

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09 ,

AUDI A3 2.0 diezel 2006 3000Euro

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:33 ,

AUDI A3 - SPORTBACK - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 ,

Audi A3

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:27
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 ,

Okazion Audi A3 S-Line

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:07 ,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI ��AUTOMAT��

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 ,

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52 Dyqani ,

AUDI A3, VITI 2005, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:33 ,

Shiten 3 audi a3 me dogane

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 ,

Okazion 3 audi A3 me dogane , 2 automat , 1manual

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 ,

Audi A3 2012 Premium Plus

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:01 ,

Audi A3 2011 automat S-line

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:47 ,

Audi A3 Sportback 1.4 turbo, Vetem 120.000 km

6 980 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:42 ,

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 ,

Shitet audi a3 nafte te automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:24 ,

Audi A3 2.0 Nafte 2006 Sportback

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:25 ,

Okazion! Audi A3 2.0T Quattro Automat!

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Dyqani ,

AUDI A3-2.0 Benzin-2005-AUTOMATIK-TARGA AA

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:18 ,

AUDI A3 AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:49 ,

Audi a3 S_Line 2.0 tdi cabriolet viti 2009

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:13 ,

Audi A3 S-Line, 2015 , 78.000 km !!!!!

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A3 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione