Audi A3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Njoftimet per Audi A3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

Sot 09:20
Linku:
Dyqani ,

Audi A3

220 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:11
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Audi A3

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:21 ,

Audi A3 ��

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 ,

Audi A3 SLINE FULL Panorama DSG Sportback

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

Audi A3 FULL Panorama DSG TDI Sportback

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 ,

SHITET AUDI A3 AUTOMAT DIESEL SPORTBACK

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 ,

Okazion: Audi A3 Sportback viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:02 ,

AUDI A3 - SPORTBACK - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 ,

Shitet audi a3 2010 naftë automat

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:58 ,

Shitet

6 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Automatike

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Audi A3 S line 2.0 Naft viti 2008 Manual

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:48 ,

Audi A3 1.9 nafte

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:36 ,

Okazjon

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 ,

SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT VITI 2007 FULL

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:29 ,

Audi A3 s line full

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:24 ,

AUDI A 3 1.9 TDI,VITI 2009 SUPER GJENDJE������

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:23 ,

SHITET AUDI A3 AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:22 ,

Audi A3

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:20 ,

Audi A3 1.9TDI 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 ,

Audi A3 Sportback Automat 12/2007 Nafte

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:16 ,

"Toyota Corola 1.4 nafte Kamjo Automatike 130.mij km✅

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:10 Dyqani ,

Shitet Audi A3 2.0 automatik

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:04
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 ,

Audi A3 1.9 Nafte 2009 Manuale

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 ,

Audi A3 2.0 Naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:48 ,

Audi A3 2.0 TFSI Sportback Automat 200hp

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:41 ,

Audi a3 1.4 benzin 2009 140kuaj 6+1marsha 5800euro

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:32 ,

Okazion! Audi A3 2.0T Quattro Automat!

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Okazion

1 900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

Audi A3 2011 automat S-line

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:23 ,

Audi a3 1.9 letra te prera per nje vit

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Audi A3 2012 Premium Plus

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:52 Dyqani ,

Audi 1,9 tdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:46 ,

Audi A3 SportBack

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:41 ,

Audi

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:41 ,

Audi A3 Sportback 1.4 turbo, Vetem 120.000 km

6 980 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:33 Dyqani ,

AUDI A3 COUPE 2.0 NAFTE VITI 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:22 ,

Okazion Audi A3 nafte 2.0 automatike sapo ardhur me dogane

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 ,

OKAZIIIIOOOONNNNNN vetem kte jav !!!!!!!!!

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 ,

AUDI A3 2.0naft (140HP) 2007 (SUPER GJENDJE)

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 ,

Audi A 3 sportbach

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

AUDI A3 2.0naft (140HP) 2007 (SUPER GJENDJE)

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK 2.0TDI AUTOMATIKE MODEL 2009

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Dyqani ,

AUDI A3. AUTO INGROSSO ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 ,

Shitet audi a3

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Kerkoni per Audi A3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a

Gjej Audi A3 ne Shitje

Mijera oferta per Audi A3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

Shit Audi A3 ne MerrJep.al

Keni Audi A3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione