Audi A3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Njoftimet per Audi A3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

Dje 23:14
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3- 2.0 TDI- S-Line Fabrike-Full Panora

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Audi A3

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:17 ,

Audi A3 ��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:47 ,

Audi A3 2.0 nafte

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:59 ,

Okazion per pak dite

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 ,

Audi A3 B+GAZ 5 porta Facelift

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:57 Dyqani ,

Audi A3 automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:17 ,

Audi A3 sport back, 1.9 naft 2007, i sapoardhur me dogan

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

AUDI A3 - SPORTBACK - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 ,

Okazion

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:09 ,

Shitet Audi A3, Sportback, Automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:09 ,

Audi a3 2008 sport back

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3- 2.0 TDI- S-Line Fabrike-Full Panora

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 ,

AUDI A3 VITI 2006 2.0 benzine gaz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 Dyqani ,

Audi A3 1.6 benzine automat vit 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:29 ,

A3 SPORTBACK

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

AUDI A3 2.0.TDI VITI 2006 SPORT BACK PANORAMA

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 ,

Audi A3 S Line 2.0 TDI

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:15 ,

SHITET AUDI A3 AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:14 ,

Okazion

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:13 ,

Automatike

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 ,

audi a3 sportback 2.0 nafte 2006 nderrohet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:02 ,

A3 S LINE 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 ,

Audi A3 2012 Premium Plus

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:54 ,

Audi A3 2011 automat S-line

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:47 ,

Audi A3

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:44 ,

OKAZION AUDI A3 1.6 BENZIN AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:44 ,

Audi A3 SPORTBACK / S LINE / SPORTPACKET / PANORAMA ����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

Audi a3 sportback automat s line perfekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

Audi A3 1.8T Benzin-Gaz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 ,

Shitet audi A3 1.9 nafte ✅✅

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:10 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:57 ,

Audi A3 2.0 TFSI Sportback Automat 200hp

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:52 ,

Audi A3

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:44 ,

AUDI A3 2.0 TDI (super gjendje) S.LINE

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:38 ,

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

Audi a3 1.9 Tdi

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

Audi A3 sportback S-Line fabrike VP fundi 2007

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:15 ,

AUDI A3 2.0naft (140HP) 2007 (SUPER GJENDJE)

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13 ,

AUDI A3 2.0naft (140HP) 2007 (SUPER GJENDJE)

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:42 ,

Audi A3 2.0

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

Shitet audi a3 Sportback

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:12 ,

SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT VITI 2007 FULL

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:05 ,

Okazion: Audi A3 Sportback viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:59 ,

Audi a3 1.4 benzin 2009 140kuaj 6+1marsha 6400euro

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:59 ,

AUDI A3 1.9TDI AUTOMAT 2001 LETRAT PER 1 VIT PERFEKT

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 ,

Shitet audi a3

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Kerkoni per Audi A3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a

Gjej Audi A3 ne Shitje

Mijera oferta per Audi A3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.

Shit Audi A3 ne MerrJep.al

Keni Audi A3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione