Delvinë | Automjete | Makina | Audi | A2

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 17:46 ,

Audi a2 1.4 tdi viti 2004 okazion..!2700€

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:24 ,

Audi a2 1.4 nafte

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:50 ,

SHITET AUDI A 2 DIESEL

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 20:01 ,

Audi A2

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 18:21 ,

Shitet Audi A2 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 20:03 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 09:28 ,

Shitet Audi A2

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 23:18 ,

Shitet AUDI A2 1.8 turbo viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Maj 08:37 ,

Shitet Audi A2 1.2 nafte automat

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 14:37 ,

Audi A2

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim