Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Audi | 90

20 Mar 21:03 ,

Audi 90

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 20:31 ,

Riparime makina BENZIN & GAZ

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 21:06 ,

Shitet per arsye emigrimi

2 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 21:19 ,

Audi okazion

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 23:33 ,

Audi 90

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 19:45 ,

Biciklet

2 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Maj 13:55 ,

AUDI 90 CABRIOLET

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 09:44 ,

Audi 90 1.9 turbo

350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Jan 17:07 ,

Audi 90 benzin -96

2 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim