Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 17:12 Makina , Tiranë

AUDI 80 gaz+benzine 1992

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 15:25 Makina , Tiranë

Shitet Audi 80, viti 1993

110 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 18:30 Makina , Lushnjë

Veture

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 11:08 Makina , Lushnjë

Audi 80

1 550 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 11:45 Makina , Malësi e Madhe

Audi

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 22:36 Makina , Tiranë

BEJME VLERSIME MAKINASH VETEM OKAZION

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 23:29 Makina , Korçë

Audi 80 me letra

500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 14:48 Makina , Korçë

audi 80

100 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 20:55 Makina , Tiranë

Audi cuepe

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 22:14 Makina , Tiranë

Shitje

1 500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim