Lezhë | Automjete | Makina | Audi | 80

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 11:47 ,

Shitet Audi 80

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Nën 15:21 ,

Audi 80 benzin gaz

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 11:35 ,

Audi 80 1.9TDI 1993

65 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 18:44 ,

Okazion Shes Audi 80 viti 1997 Nafte,kondicioner.

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 19:01 ,

Audi

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Tet 00:53 ,

Okazion shitet ose ndrohet

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 16:04 ,

Audi 80

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 17:11 ,

Sell

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Sht 14:11 ,

Audi 80 Gaz Benzin

1 200 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 19:05 ,

Audi 80

2 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim