Kavajë | Automjete | Makina | Audi | 80

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


25 Qer 23:22 ,

audi

18 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 12:58 ,

Audi 80

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 03:59 ,

shes makinë

100 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 11:59 ,

Audi 80

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 11:35 ,

AUDI 80 1.6 DIEZEL

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 08:29 ,

Shitet Audi 80, viti 1993

110 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 22:01 ,

shes makine

100 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 01:30 ,

Shes audi 80

1 000 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 20:38 ,

audi

500 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 00:00 ,

Shes Audi 80

100 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim