Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Aston Martin | Vantage

24 Shk 20:39 ,

Aston Martin Vantage Convertible

300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim