Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Aston Martin | Lagonda

26 Pri 10:05 ,

blejm makina per skrap

500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Shk 16:46 ,

Opel Aster 1.7 Turbo Disel -93

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Në fillim