Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Aston Martin | DB9

29 Jan 16:28 ,

gf

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 16:39 ,

Shitet Aston Martin DB9 ,NDROHET ME MAKINE NAFTE

45 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 20:39 ,

Dhi race e ritur n lazarati ...konsumon shum

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim