Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Aston Martin | Cygnet

20 Qer 11:31 ,

Okazion Lenovo S90 gold

170 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim