Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Artega | Model tjetër

26 Jan 10:00 ,

Mercedes Benz

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Tet 16:14 ,

Golf 4 ...1.4 benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 19:35 ,

Mercedez Benz 814

9 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Mar 22:21 ,

Shitet biciklete 26

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 18:28 ,

Shitet ifa L50

1 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Nën 16:58 ,

Shitet citroen c3

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 00:43 ,

Ofert e limituar

80 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 15:03 ,

iveco

4 000 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Gush 22:38 Dyqani ,

Makina

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 13:40 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 22:50 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 11:03 ,

rimorkio super

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 14:45 ,

benz

1 100 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 19:12 ,

mercedez benz

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 13:55 ,

fiat multipla

2 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim